מדיניות פרטיות

המידע שלכם והפרטיות של המבקרים באתר חשובה לנו מאוד ועל מנת לאפשר שקיפות מלאה לכל הגולשים נציג בעמוד זה את תקנון מדיניות הפרטיות של דניאל לוי – מיצוי זכויות רפואיות, בכל העמודים שתחת הדומיין https://dl-zchuiot.co.il.

את המידע שבעמוד ננסה להציג בצורה פשוטה וקלה להבנה על מנת לאפשר לכם להבין מה אנחנו עושים עם נתוני הגלישה שנשמרים בעת הגלישה באתר ומה אנחנו עושים על מנת להגן על המידע בעת מילוי טפסי יצירת קשר באתר. לכל שאלה או בעיה ניתן ליצור איתנו קשר תחת העמוד של יצירת קשר.

מידע הנאסף מנתוני גלישה

קיימים 2 סוגים של מידע הנשמרים בעת גלישה באתר. הסוג הראשון הוא מידע אנונימי מכלים כמו: גוגל אנליטיקס והסוג השני של המידע הנשמר הוא מידע הכולל פרטיים אישיים שבדרך כלל מגיע מטפסי יצירת קשר באתר.  

מידע אנליטי – בעת גלישה באתר הנתונים שלכם נשמרים באופן אנונימי וללא יכולת זיהוי על ידי כלי מעקב נתונים באתר כמו גוגל אנליטיקס, יאנדקס מטריקה וכו’… לעיתים נתונים מסוג זה ישמשו עבור קמפיין טרגוט לגולשים באתר.

עוגיות (Cookies) – ייתכן וכלים מסוימים ותוספים באתר שומרים עוגיות עם פרטי הגולשים על מנת לשפר את חוויית הגלישה. נתונים מסוג זה נשמרים על המחשב הלוקלי שלכם ובדרך כלל לא יהיה מדובר על נתונים רגישים.

טפסי יצירת קשר – בעת פנייה של לידים/לקוחות מהאתר פרטי הפנייה נשמרים במערכת ניהול בעלת אבטחה ברמה הגבוה ביותר ולא נעשה עם הפרטים האלו שום שימוש מלבד פנייה בחזרה אל הלקוח.

מה נעשה עם המידע שנאסף?

כפי שצוין לעיל, המידע שנאסף על ידי כלים כמו גוגל אנליטיקס משמש בעיקר לניתוח כניסות ונתונים על האתר ולעיתים משמש גם לקמפיינים של פרסום וטרגוט מחדש לגולשים באתר.

מידע המתקבל מטפסי יצירת קשר באתר נשמר לשימוש אישי שלנו בלבד ברמת אבטחה גבוהה למטרות יצירת קשר ושליחת דיוור אלקטרוני. המידע הנאסף הוא לשימוש אישי בלבד והוא לא יועבר לאף גורם או צד שלישי ללא אישור מפורט שלכם.

צרו איתי קשר!

התקשרו, שלחו הודעה או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

contact 850 1
square pattern
Messenger
Email
WhatsApp
Phone
Messenger
WhatsApp
Phone
Email
גלילה למעלה
דילוג לתוכן