אודות דניאל לוי

circle pattern
hands 1000
120531481 10158550272504210 1227814850510407527 n

מכירה
את המערכת
מבפנים!

experience blue bg
אודותיי

אודות דניאל לוי

נעים מאוד, אני דניאל לוי, עובדת סוציאלית פרטית מומחית במיצוי זכויות רפואיות.

משנת 2008 עבדתי במערכות הבריאות השונות. שם נחשפתי לכל אספקט במצבי החולי (לפני, תוך כדי ואחרי) ומצאתי את עצמי תומכת במטופלים שלי ובבני משפחתם בכל קשת המצבים.

בתקופת עבודתי בבית החולים, שמתי לב שמטופלים רבים ובני משפחתם אינם מודעים לזכויות הרפואיות שהם זכאים לקבל מהמדינה. שיתפתי אותם בידע שהיה לי בנושא ועדכנתי אותם בזכויותיהם. רציתי מאוד להקל על סבלם, ולו במעט.

האנשים להם עזרתי העריכו אותי מאוד על המידע שנתתי להם, אך למרבה הצער, לא תמיד הצליחו ליישם את הכל באופן עצמאי. היו לכך שלל סיבות, כמו: חוסר זמן, חוסר הבנה כיצד למלא את כל הטפסים כראוי, חוסר אונים מול המערכות והמשרדים השונים ועוד.

תסכל אותי מאוד לראות שלמרות שאפשר להפחית את סבלם של החולים ומשפחותיהם, אין מי שיעזור להם לצלוח את הבירוקרטיה המסורבלת. תופעה זו לא נתנה לי מנוח, ולכן החלטתי לצאת לעזרתם בעצמי.

מצוידת בידע רב, ניסיון של שנים, רצון עז ונחישות לעזור למי שזכאי לקבל זכויות רפואיות, יצאתי  לדרכי העצמאית. מאז זכיתי ללוות אנשים רבים, ולסייע להם למצות את כל הזכויות הרפואיות שהגיעו להם.

אני מאמינה, שאנשים בשעת מצוקה זכאים לקבל את הזכויות והעזרה שמגיעות להם, בצורה נוחה, יעילה אישית ואנושית.

אני כאן בשבילכם
כדי לגרום לזה לקרות!
כדי לחשוף אתכם למה שמגיע לכם,
ולסייע בידכם לקבל את זכויותיכם בקלות ובמהירות האפשרית.

תדמית 800
square pattern

ממה נהנים האנשים שאותם אני מלווה:

ידע רחב וניסיון רב

אותם צברתי מ-2008 ועד היום כעובדת סוציאלית במערכות הבריאות השונות: ביטוח לאומי, שיקום גריאטרי, חברת סיעוד, בית חולים (מחלקה פנימית וטיפול נמרץ), וכעצמאית. לאורך השנים ליוויתי וסייעתי לאלפיי מטופלים ובני משפחתם במצבים שונים.

הכרות עם המוסד לביטוח לאומי מבפנים

כמי שעבדה שם בעבר, אני מכירה היטב את זוויות הראייה שלהם על מצבים שונים. כחלק מתפקידי כעו"ס שיקום מוסמכת ערכתי וועדות כושר השתכרות בנכות כללית. ניסיון זה מאפשר לי לבצע לאנשים בגיל העבודה הערכה מקצועית לכושר ההשתכרות, כבר בפגישת הייעוץ הראשונה. ניסיון אשר בזכותו אוכל לכוון אתכם באופן מדויק למימוש הזכויות שלכם.

icon13-daniellelevi

הכרות רחבה עם צרכיהם של בני הגיל השלישי ובני משפחה מטפלים

מניסיוני בעבודה בשיקום גריאטרי, במחלקה פנימית וטיפול נמרץ בבית חולים ובחברת סיעוד, אני מכירה היטב את הזכויות המגיעות להם, את ההטבות ואת השירותים שהם יכולים לקבל לעזרתם בקהילה, בגופים השונים ובמסגרות החוץ ביתיות.

icon9-daniellelevi

הבנת המצב מנקודת מבטו של החולה

לצערי, גם אני הייתי שם כחולה בסרטן העצמות. נאלצתי לממש את הזכויות הרפואיות שהגיעו לי, אשר סייעו לי מאוד לעבור את התקופה הקשה. אני מבינה אתכם, ורוצה לעזור לכם לקבל את מה שמגיע לכם!

ליווי אישי כעובדת סוציאלית

הגשת תביעות למיצוי זכויות היא לא רק כאב ראש בירוקרטי. מנסיוני האישי והמקצועי, תהליך זה מצריך התעמתות עם המגבלה הרפואית והוא מלווה בחששות ופחדים. התסכול מול המערכות הבירוקרטיות גורם לטלטלות נפשיות שקשה לעבור אותם לבד.

מקצועיות ויחס אישי

כעובדת סוציאלית אוכל ללוות אתכם בתהליך אישי, רגיש, קשוב ומכיל של מצבכם הרגשי. אלווה אתכם יד ביד ובגובה העיניים עד קבלת הזכויות והכספים המגיעים לכם. תהיו שותפים מלאים תוך הבנה מלאה של אסטרטגיית העבודה.

צרו איתי קשר!

התקשרו, שלחו הודעה או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

contact 850 1
square pattern
Messenger
Email
WhatsApp
Phone
Messenger
WhatsApp
Phone
Email
גלילה למעלה
דילוג לתוכן